Začal nový semestr a máme novou doktorandku

22. 9. 2022 -

Na PEF Mendelu začal nový semestr - oproti předchozím začal o týden dřív. Jsme rádi, že jsme i tento akademický rok mohli začít s novou posilou.

Na Ústav ekonomie nastoupila nová prezenční doktorandka, Ing. Katarína Adamková, která se bude během svého doktorského studia primárně věnovat naplňování cílů udržitelného rozvoje. Za celý Ústav přejeme Kataríně hodně štěstí a ať se jí při plnění nového poslání daří.

V průběhu celého akademického roku máte možnost využívat konzultací všech pracovníků Ústavu ekonomie. Konzultační hodiny má uvedené každý na svém profilu v univerzitním informačním systému. V případě potřeby se na nás můžete obrátit.

Za celý kolektiv Vám přejeme úspěšný start do nového semestru, rychlou adaptaci po prázdninách a radost ze všeho, co ke studiu na univerzitě patří.

Ekonomický
kroužek

Pomůže vám zlepšit vaše:

• komunikační dovednosti,
  • analytické a ekonomické myšlení,
  • argumentační schopnosti.

Každé úterý od 17.00 na Ústavu ekonomie.

Detaily a témata na Facebooku EKKR