Úspěch našich kolegů na konferenci ECOS 2022

31. 3. 2022 -

Naši kolegové Radek Náplava a Michal Mádr získali na konferenci ECOS 2022 cenu za nejlepší (seniorský) konferenční příspěvek.

Ve dnech 24.-25. března se na naší fakultě uskutečnila mezinárodní konference ECOS 2022 ("24th international conference ECONOMIC COMPETITIVENESS AND SUSTAINABILITY"), na které jako hlavní keynote speakers vystoupili např. profesor Jack Hou z Kalifornské státní univerzity, profesorka Florentina Paraschiv z Německé univerzity Zeppelin nebo předsedkyně Národní rozpočtové rady Eva Zamrazilová.

Poprvé byla udělována cena za nejlepší konferenční příspěvek jak v juniorské (do 30 let), tak v seniorské kategorii (nad 30 let). Naši kolegové Radek Náplava a Michal Mádr získali ocenění v seniorské kategorii za příspěvěk s názvem Polarization between companies in European industries. Jejich příspěvek se zabývá významným socio-ekonomickým tématem, polarizací zaměstnanosti, kterou řeší v kontextu firem. Tento úspěch bude pro naše kolegy jistě skvělou motivací ve snaze o publikaci v kvalitním žurnálu.

Ekonomický
kroužek

Pomůže vám zlepšit vaše:

• komunikační dovednosti,
  • analytické a ekonomické myšlení,
  • argumentační schopnosti.

Každé úterý od 17.00 na Ústavu ekonomie.

Detaily a témata na Facebooku EKKR